Wipbet Güncel Giriş Adresine Git

Wipbet Ödeme Yöntemleri

    Gösterilecek İçerik Yok

Wipbet Ödeme Yöntemleri

Wipbet ÖdemeYöntemleri

Kesintisiz canlı destek hattına sahip olan Wipbet bu yolla merak ettiklerinize netlik kazandırır. Özellikle de finansal işlemler öncesinde yardım almanız ve harekete geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Wipbet Para Yatırma Yöntemleri

Wipbet ödeme seçeneklerine dair kısa açıklamalarda bulunur ve işinizi kolay hale getirir. Öncelikle limitleri ile yatırım yöntemlerini değerlendirmenize imkan tanınır. Şöyle ki:

-Bankalar: Banka merkezli olan yöntemler arasında CepBank ile Anında QR başı çekiyor. Her ikisi de minimum 20 TL tutarları ile ele alınabiliyor. Bunların dışında kredi kartına 50, Havale için de 250 TL alt limitler paylaşılmakta.

-Diğerleri: Wipbet para yatırma işlemleri için online yöntemlere de başvurulabilir. 2 TL Mefete veya 20 TL Papara seçeneklerinden ödemelere geçilebilir. 50 TL Minipay ya da 500 TL Papara alt limitleri üzerinden de para yatırılabilir.

Wipbet Para Çekme Yöntemleri

Wipbet para çekme talebinde bulunmak isteyenlere de birden fazla yöntemi limitleri ile paylaşmaya özen gösterir. Her birini hesaba giriş yaparak ele almanız ve istediğinizi seçmeniz beklenir. Çekim için:

  • Minimum 250 TL tutarı ile Havale talebinde bulunabilirsiniz.
  • 1000 TL alt limiti ile Bitcoin ödemelerine de başvurulabilir.

Diğer tüm yöntemlere ise en az 100 TL tutarını paylaşır. Wipbetcmt cüzdan veya Papara gibi online yöntemlere başvurulabilir. Her birinden de limitlere uygun olacak şekilde taleplerinizi iletmeniz beklenir. Bu şekilde haftanın 7 günü 24 saat boyunca kazançlarınızı çekmek için taleplerinizi iletmeniz mümkün olacaktır.

Wipbet Ödeme Promosyonları Nelerdir?

Merak edilen bir diğer husus ödeme promosyonları oluyor. Öyle ki çoğu bahis sitesi gibi yatırım işlemlerine bonus verildiği görülüyor. Üyelerin bonuslu yöntemlerden tercihini yapmaları ve ödemelere geçmeleri bekleniyor. Bu şekilde talep edebileceğiniz promosyonlar:

  • %30 Kolay Havale ve Fastpay promosyonları
  • %30 Bitcoin yatırım bonusu
  • %25 Cebe Havale bonusu vb.

Aynı zamanda tüm yatırımlara özel %15 oranından ayrı bir bonusu daha bulunuyor. Üstelik promosyona dair herhangi bir çevrim şartına yer verilmiyor. Nitekim Wipbet çoğu bonusu çevrim şartsız olacak şekilde paylaşan sitelerden bir tanesidir.